Wesela

Wesela w Pałacu Trzebosz to eleganckie i perfekcyjnie zaplanowane uroczystości, których poziom satysfakcjonuje najbardziej wymagające Pary Młode.
Ponad 300-letni Pałac Trzebosz to kompleks odrestaurowanych budynków Pałacu i Spichlerza, elegancki wystrój sal i pięknie utrzymany park z placem zabaw dla najmłodszych. Goście cenią sobie swobodę, jaką daje możliwość zabawy zarówno we wnętrzach jak i na terenie parku.

W Pałacu Trzebosz wszystko jest perfekcyjnie przygotowane, bo nic nie może zakłócić spokoju i komfortu Pary Młodej, gości w tak ważnym dla niej dniu. Obsługa stara się spełnić każde życzenie Nowożeńców i dostosować się do indywidualnych oczekiwań Pary Młodej.
Istnieje możliwość przygotowania uroczystości w oparciu o autorskie pomysły Pary Młodej, np. na motywach dworskich lub vintage. Dekoratorzy wyczarują spójne i konsekwentne dodatki. Szef kuchni zaproponuje wspaniałości, które zadowolą podniebienia największych smakoszy, a także stworzy menu pod indywidualne potrzeby Organizatorów uroczystości.

Para Młoda może także skorzystać z dostępności romantycznej dwukonnej bryczki lub zabytkowego samochodu Warszawa.
Zapraszamy Państwa do organizacji swojego wesela i przeżycia niezapomnianych chwil w naszym Pałacu. Piękne miejsce, różnorodność atrakcji, profesjonalna obsługa i wieloletnie doświadczenie to nasze znaki firmowe.

Menu przygotowujemy zgodnie z Państwa życzeniem